Zebrałam siły do kolejnej próby :-)

1254839896Każda z nas chciałaby wyglądać jak Pani na zdjęciu. Niestoty dla osób z przemianą materii jak ja jest to trudna i wyboista droga, o czym przekonałam się na początku tego roku. Niestety nie wytrwałam i przerwałam regularne treningi i dietę. Teraz podchodzą do drugiej próby i mam nadzieję, że tym razem efekt będzie lepszy.

Wykupiłam karnet na siłownię i wynajęłam osobistego trenera. Z tym trenerem to nie tyle że nie wiem jak ćwiczyć ale raczej chcę aby motywował mnie do regularnych ćwiczeń i dawał mi wskazówki dotyczące diety. Rozpoczęliśmy od wizyty w sklepie z odżywkami ActiveBody, gdzie wydałam kilka złotych na suplementy wspierające redukcję tłuszczu. Oczywiście według wskazówek trenera, który jest także dietetykiem.

Jestem już po 3 treningach (ćwiczę 3 razy w tygodniu) i na razie bardzo mi się podoba. Na siłownie chodzę z wielką ochotą a na dietę na razie nie narzekam. Może to zasługa suplementów ale nie chce mi się jeść prawie wcale. Jem 5 bardzo małych posiłków dziennie i czuję się rewelacyjnie.

Trzymajcie za mnie kciuki 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s